Pogoda w Janowie

sobota, 17 listopad 2018, Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Nowy inwestor w Janowskiej Strefie Inwestycyjnej „Borownica”

Janowska Strefa Inwestycyjna „Borownica” zyskała kolejnego inwestora. Firma ZINKPOWER WSCHÓD Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie jest już formalnym właścicielem działki, akt notarialny podpisano 17 października 2016 r. w Janowie lubelskim. Zakończenie inwestycji planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

Firma ZINKPOWER WSCHÓD Sp. z o.o. uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Janów Lubelski Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO- PARK WISŁOSAN. Nowe przedsiębiorstwo jest częścią jednej z wiodących na świecie grup oferujących cynkowanie ogniowe, Kopf Holding GmbH. Firma działa na rynku polskim od 2005 roku. Wielkość inwestycji szacowana jest na około 33 miliony złotych. Firma, w pierwszej fazie działalności, zatrudni co najmniej 45 pracowników, stopniowo zwiększając zatrudnienie w kolejnych latach.

Lokalizacja inwestycji w Janowie Lubelskim jest wynikiem współpracy Burmistrza Janowa Lubelskiego Krzysztofa Kołtysia i Punktu Obsługi Inwestora w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego na czele z Panem Arturem Habzą, Dyrektorem Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej oraz z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. Oddział w Tarnobrzegu na czele z Panem Dyrektorem Maciejem Ślęzakiem.

Punkt Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www