Drukuj Drukuj

APEL BURMISTRZA JANOWA LUBELSKIEGO

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 07.10.2020

APEL

 BURMISTRZA JANOWA LUBELSKIEGO

Szanowni Państwo,

Mieszkańcy gminy Janów Lubelski i powiatu janowskiego!

W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na Covid-19 w naszej gminie oraz w powiecie, od 3 października br powiat janowski, a w nim nasze miasto Janów Lubelski znajdzie się w tzw. „strefie żółtej”. W związku z tym nałożone zostaną na naszych mieszkańców dodatkowe obostrzenia. To nie tylko będzie wpływać na nasze osobiste poczucie dyskomfortu, ale także będzie miało wiele innych negatywnych skutków- w tym- o charakterze gospodarczym. Musimy uczynić wszystko, aby chronić zdrowie i życie naszych mieszkańców oraz ochronić nasze instytucje i zakłady pracy przed ponownym zamknięciem.

Dlatego gorąco apeluję o rozsądek i przestrzeganie wszystkich wprowadzanych zaleceń  i rygorów sanitarnych. Bezpieczeństwo nas i naszych bliskich, a w szczególności seniorów, w dużej mierze zależy od nas, od tego jak poważnie potraktujemy obostrzenia i restrykcje.

Nadchodzący okres zwiększenia ograniczeń w różnych sferach życia społecznego i zawodowego przyniesie utrudnienia i niedogodności, proszę więc o zachowanie  dyscypliny, w szczególności w zakresie zasłaniania ust i nosa, częstej dezynfekcji rąk oraz zachowania zasad społecznego dystansu.

Chciałbym, abyśmy  udowodnili swoją troskę o drugiego człowieka oraz pokazali, że jesteśmy odpowiedzialnym  społeczeństwem, dbając o   siebie nawzajem.

Z poważaniem

Burmistrz Janowa Lubelskiego

Krzysztof Kołtyś

facebook youtube