Drukuj Drukuj

12. Pływackie Mistrzostwa Amatorów "Pobij Rekord Otylii" o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego już za nami

Autor: Dorota Kozdra
Opublikowano: 13.03.2023

Dnia 11 marca br., na Krytej Pływalni Otylia odbyły się po raz 12. Pływackie Mistrzostwa Amatorów pn. „Pobij Rekord Otylii” o puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego. Frekwencja była imponująca. Zawodnicy przygotowani perfekcyjnie.

Medale, puchary i Dyplomy wręczone zostały przez Krzysztofa Kołtysia – Burmistrza i Krzysztofa Derusia – Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, kibicom dziękujemy za doping!!!

Wyniki wkrótce.

Zapraszamy do fotogalerii.

Tekst: Dorota Kozdra, foto: archiwum MOSiR

Rekord pływalni na 50m stylem motylkowym (00:30,78), ustanowiony przez mistrzynię olimpijską Otylię Jędrzejczak, podczas jej pobytu w 2008 roku, znowu został pobity! Zwycięzcą w specjalnym “Wyścigu Otylii” został Maksymilian Świętozielski, z czasem 00:30,25. Serdecznie gratulujemy małych i dużych sukcesów wszystkim uczestnikom 12. Mistrzostw.