środa, 26 wrzesień 2018, Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Pogoda w Janowie

Zespół taneczny Jump "podbija" Zamość

W miniony weekend odbyła się dwudniowa impreza taneczna w Zamościu, w której czynnie brali udział Tancerze naszego klubu. W sobotę 4 listopada odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza. Podczas turnieju w rywalizacji wzięły udział pary reprezentujące KTT JUMP Janów Lubelski: Mikołaj Kiszka i Ola Jaworska, Kamil Wołoszyn i Pola Pituch, Grzegorz Masłowski i Agnieszka Gozdalska oraz Przemysław Nosal i Wiktoria Robak. Nasi Tancerze zatańczyli przepięknie walcząc o każdy punkt, co przyniosło znakomite wyniki. Wszystkie nasze pary stanęły na podium i zdobyły punkty przybliżające je do wyższej klasy tanecznej.
A oto wyniki:
w kategorii 14-15 lat klasa F
Mikołaj i Ola miejsce 2
Kamil i Pola miejsce 3

w kategorii pow. 15 lat klasa E+F 
Grzegorz i Agnieszka miejsce 2 stylu standardowym
Grzegorz i Agnieszka miejsce 1 w stylu latynoamerykańskim

w kategorii pow. 15 lat klasa D styl latynoamerykański
Przemek i Wiktoria miejsce 2

W niedzielę 5 listopada odbył się Turniej Tańca dla par początkujących. Ponad 10-cio parowa reprezentacja Klubu JUMP przyjechała do Zamościa aby pokazać jak piękną formą ruchu jest taniec i ile sprawia radości. Poczynając od dzieci 5 letnich a kończąc na młodzieży 15-letniej, każdy wzbudzał uśmiech na twarzach widzów i sędziów. Komisja sędziowska zauważyła, że kilka par może już próbować swoich sił na ogólnopolskich turniejach w sportowym tańcu towarzyskim, w tym pary z naszego klubu. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz piękne puchary za zajęcie odpowiednio I, II lub III miejsca. Do sędziowania na turnieju zaproszenie otrzymał trener naszych Tancerzy - Pan Łukasz Kurzyna.
Gratulujemy sukcesów Tancerzom Klubu Tańca Towarzyskiego JUMP Janów Lubelski i życzymy kolejnych miejsc na podium na najbliższych turniejach.

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www