niedziela, 23 wrzesień 2018, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Zaproszenie na Rajd Rowerowy GREEN VELO: Włodawa – Kodeń - 26 maja 2018

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapraszają na Rajd Rowerowy Green Velo: Włodawa – Kodeń.

Rajd odbędzie się w dniu 26 maja 2018 r.

Start z Rynku we Włodawie: godz.

9.30 ( rejestracja od godz. 8.30)

Celem Rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie woj. lubelskiego.

Trasa biegnie przez piękny, bardzo malowniczy region Polesia Lubelskiego. Ma długość ok. 60 km i prowadzi z Włodawy – Sławatycze- Jabłeczna – Kodeń.

Zapewniamy posiłek nad Bugiem na postoju w Sławatyczach.

W dniu 27 maja br. (niedziela), dla chętnych uczestników rajdu, zostanie zorganizowany spływ kajakowy rzeką Bug. Spływ będzie trwał ok. 4-ech godzin. W trakcie spływu przewidziany został posiłek dla uczestników.

Dla uczestników spływu został zaplanowany nocleg w Kodniu lub okolicy Kodnia. Dokładne miejsce i koszt noclegu zostaną podane po wstępnym określeniu ilości chętnych.

Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest przesłanie na adres mailowy: info@lrot.pl uzupełnionej karty zgłoszeniowej, do dnia 21 maja br., (lub dostarczenie jej osobiście do punktu rejestracyjnego Rajdu w dniu 26 maja 2018 r.  na rynku we Włodawie) oraz ew. deklaracji rodziców osoby niepełnoletniej.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona – w Rajdzie może wziąć udział maksymalnie 100 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie prosimy o informację zwrotną najpóźniej do dnia 21.05.2018 r. do godz. 10.00.

Istnieje możliwość skorzystania z płatnego transportu wraz z rowerem  z Lublina do Włodawy oraz z Kodnia do Lublina. Cena transportu: 10 zł – osoba dorosła (w jedną stronę); 5 zł – dziecko  (w jedną stronę).

Rejestrację uczestników rozpoczynamy o godz. 8.30 na rynku we Włodawie. Start o godz. 9.30.

Regulamin Rajdu Rowerowego Green Velo 2018

karta-zgłoszenia-maj 2018