czwartek, 18 styczeń 2018, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Zaproszenie do udziału w noworocznym konkursie poświęconym przyrodzie Lasów Janowskich

Serdecznie zapraszamy do udziale w noworocznym konkursie poświęconym przyrodzie Lasów Janowskich. Do wygrania unikatowe kalendarze ścienne i magnetyczne na 2018 rok, powstałe w ramach projektu  LIFE13 NAT/PL/000032 „W zgodzie z naturą – LIFE+ dla Lasów Janowskich”, ze znakomitymi zdjęciami ptaków autorstwa Marcina Lenarta i Andrzeja Blachy.

Aby stać się posiadaczem tego wyjątkowego wydawnictwa, wystarczy rozwiązać poniższą krzyżówkę i przesłać otrzymane hasło na adres e-mail: janowskie@rdos.lublin.pl, włącznie do dnia 5 stycznia 2018 roku. Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 10 zestawów kalendarzy.

W temacie wiadomości prosimy wpisać „konkurs-Lasy Janowskie”, a w treści poza rozwiązaniem krzyżówki, należy podać imię i nazwisko. O wynikach laureaci zostaną poinformowani drogą mailową. Kalendarze będzie można odebrać w Wydziale Spraw Terenowych IV w Janowie Lubelskim, ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35.

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie
Wydział Spraw Terenowych w Janowie Lubelskim