poniedziałek, 20 listopad 2017, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Zapraszamy na ostatnie losowanie nagród w konkursie „Z Paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”

Ostatnią kamerę turystyczną oraz 10 nagród pocieszenia rozlosujemy w czasie trwania Festiwalu Kaszy GRYCZAKI

Zapraszamy na ostatnie losowanie nagród w konkursie
„Z Paszportem Turystycznym
po Ziemi Janowskiej”

Ostatnią kamerę turystyczną oraz 10 nagród pocieszenia rozlosujemy w czasie trwania  Festiwalu Kaszy GRYCZAKI w dniu 13 sierpnia 2017 r. o godz. 14.30.

Przypominamy również, że w konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko:

• posiadać paszport turystyczny (do pobrania w wyznaczonych miejscach, patrz: regulamin konkursu),
  • zebrać 8 pieczątek w 8 wymienionych w Paszporcie miejscach będących atrakcjami turystycznymi Ziemi Janowskiej,
  • okazać Paszport w wyznaczonych miejscach i wypełnić kupon konkursowy.

Mamy nadzieję, że zarówno goście z odległych miast, jak i mieszkańcy Janowa i okolic, dzięki Paszportowi, odkryją coś nowego i docenią uroki Ziemi Janowskiej!

>> Regulamin <<