sobota, 24 czerwiec 2017, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny

Za nami I otwarte amatorskie Mistrzostwa Janowa Lubelskiego w Piłce Ręcznej

Dnia 24 maja br. r odbyły się w Janowie Lubelskim I otwarte amatorskie Mistrzostwa Janowa Lubelskiego w Piłce Ręcznej Mężczyzn o puchar Przewodniczącego Powiatowego  SZS,, Ziemia Janowska’’. Mistrzostwa odbyły się dzięki dużemu zaangażowaniu p. Damiana  Kańczukowskiego, który wpadł na ten wspaniały pomysł i zrealizował go, a także klubowi ESKA, który ufundował puchary i medale  dla drużyn z klasy sportowej V B, oraz Panu Przewodniczącemu SZS,, Ziemia Janowska’’ Zbigniewowi Czajkowskiemu Zbigniewowi i Panu Ryszardowi Majkowskiemu, który udostępnił nieodpłatnie halę sportową, rozpoczęła się nowa wspaniała rywalizacja w dyscyplinie, którą powinniśmy nazwać-narodową. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie więcej drużyn i Pan Starosta i Pan Burmistrz będzie nas wspomagał w  następnej edycji!

Wyniki mają się następująco:

I MIEJSCE w turnieju zajęła drużyna z Kocudzy, II miejsce Zespół Szkół im. W. Witosa, III m-ce amatorzy z Janowa Lubelskiego-Czerwoni, w grupie młodzieży I miejsce drużyna granatowych, II miejsce drużyna niebieskich. Zaznaczmy, że oni także pojadą pod koniec maja na XVII Mistrzostwa Polski Dzieci, na których w ubiegłym roku zajęli V miejsce.

Ogromna grupa kibiców, która głośno dopingowała drużyny, udowadnia, że Mieszkańcy Janowa Lubelskiego czytają ogłoszenia na stronie janowskiej. Wszystkim kibicom dziękujemy i zapraszamy na następny turniej.

Zbigniew Czajkowski