środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

Z wizytą u czworaczków

W janowskiej rodzinie Martyniuków 19 października 2011 roku przyszły na świat jedyne w Janowie czworaczki: dwie dziewczynki Inka i Lenka i dwaj chłopcy Kacperek i Fabianek. Rodziców i ich pociechy z okazji Dnia Dziecka z upominkami i najlepszymi życzeniami odwiedzili Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś, Sekretarz Gminy Bożena Czajkowska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Janus.

W opiece nad niesłychanie grzecznymi maluszkami pomagają dwie babcie Krystyna i Janina. Czasem zdarza się, że cała czwórka śpi, wtedy, babcie mogą odpocząć. -Każde z dzieci jest inne, ma inny temperament, dlatego nie mam problemu z rozpoznawaniem, które jest które – mówi mama czworaczków Ewa - Inka jest najspokojniejsza, z kolei Lenka nie lubi spacerów w wózku. Siedmiomiesięczne czworaczki to poczwórne szczęście, ale i poczwórne obowiązki.

Maluchom życzymy wszystkie najlepszego, a ich mamie i tacie oraz całej rodzinie życzymy dużo zdrowia, siły i cierpliwości w wychowywaniu całej czwórki.

Tekst i foto Bożena Baran