czwartek, 18 styczeń 2018, Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Wspólne ubieranie choinki na Janowskim Rynku

Dzisiaj zostały przystrojone choinki, ktore znajdują się przy szopce na Rynku Starego Miasta. W ubieraniu drzewek uczestniczyły przedszkolaki i uczniowie z Janowa Lubelskiego i z Białej oraz wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Janowie Lubelskim. Kolorowe ozdoby nadają świąteczny klimat. Dodajmy, iż swoją obecnością zagościł także Św. Mikołaj. Dziękujemy za wszystkie wykonane dekoracje. Są przepiękne. Ozdoby wykonały dzieci i Panie Nauczycielki z Publicznego Przedszkola nr1 przy ul. Ogrodowej, Publicznego Przedszkola nr 3 przy ulicy Wiejskiej, Niepublicznego Przedszkola przy ulicy Świerdzowej, Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim, Publicznej Szkole Podstawowej w Białej Drugiej oraz Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Janowie Lubelskim.

Zapraszamy do foto- galerii, w najbliższą niedzielę na Janowską Wigilię.