wtorek, 25 wrzesień 2018, Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

„Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” - awans uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Janowie Lubelskim

Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim: Wojtan Weronika z kl. II „e”,  Bielak Katarzyna z  kl. I „c” oraz Nosal Przemysław  również z kl. I „c” awansowali do wojewódzkiego etapu olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” . W marcu  powalczą o ogólnopolski finał. Udział w olimpiadzie to sposób na pogłębienie wiedzy z zakresu ubezpieczeń i świadczeń społecznych,  z którymi zetkną  się wszyscy uczniowie w przyszłości.

Gratulujemy uczniom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Barbara Wieleba