poniedziałek, 20 listopad 2017, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

Trwają prace drogowe na terenie gminy Janów Lubelski

Prowadzone są prace na terenie gminy, które dotyczą  inwestycyjnych drogowych. Obecnie utrudnienia w ruchu możemy napotkać na ulicy Targowej, gdzie są prowadzone roboty dotyczące przebudowy tejże ulicy w zakresie nawierzchni i zjazdów. Przypomnijmy, że remont ulicy dotyczy odcinka do ulicy Sowy Visa z odcinkiem do mostu. Należy dodać, że przebudowa tego fragmentu odcinka ulicy Targowej jest podzielona na dwie części. Pierwsza część dotyczy wykonania nawierzchni bitumicznej drogi. Druga część to wykonanie zjazdów, poboczy i odwodnienia. Jest to kontynuacja remontu ul. Targowej, który wcześniej dotyczył wymiany nawierzchni asfaltowej odcinka drogi o długości 420 m. (od strony ul. Lubelskiej) oraz budowy chodników wraz z podjazdami.

Kolejne prace dotyczą drogi gminnej na Ogródki Działkowe. Są to roboty z zakresu nawierzchni asfaltowej na odcinku (do bramy głównej). Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjały, planowane są prace na dalszym odcinku, które będą dotyczyć utwardzenia drogi kruszywem asfaltowym.

O zachowanie ostrożności prosimy również w związku z remontem drogi gminnej na Podlaski. Wykonywany jest remont pobocza wraz z zamontowaniem bariery energochłonnej drogowej.

Za chwilowe utrudnienia w ruchu, które mogą Państwo napotkać na terenie gminy, a które są spowodowane bieżącymi pracami drogowymi, przepraszamy.

Dodajmy, że wyżej wspomniane prace zostaną ukończone w br.

Tekst: Dorota Kozdra, foto: Justyna Kuśmierczyk

Zamieszczone zdjęcia dotyczą prac prowadzonych na Ogródkach Działkowych oraz na Podlaskach.