poniedziałek, 24 wrzesień 2018, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Spotkanie wigilijne w Ośrodku Rewalidacyjno- Wychowawczym

Nie było miejsca dla Ciebie…. te słowa kolędy były mottem tego grudniowego dnia. 21 grudnia 2017 r. w Ośrodku Rewalidacyjno –Wychowawczym w Janowie Lubelskim odbyły się Jasełka oraz spotkanie opłatkowe wychowanków, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości. Dyrektor placówki Iwona Miśkiewicz – Rachwał powitała zaproszonych gości po czym zaprosiła do obejrzenia części artystycznej.  Wychowankowie aktywnie włączyli się w przedstawienie. Odegrali  role: Maryi, Józefa,  aniołów, pasterzy, zwierząt, Trzech Króli. Była również pani zima, gwiazdka, śnieżynki oraz  Mikołaj i jego pomocnicy- elfy. Na koniec wszyscy zgromadzeni goście zaśpiewali kolędę Bóg się rodzi… i podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Na uroczystości gościliśmy zuchów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Potoczku, którzy przywieźli światło betlejemskie oraz własnoręcznie wykonane kartki świąteczne dla każdego wychowanka Ośrodka. Całość przedstawienia przebiegała w świątecznym nastroju  czego dowodem był wystrój sali: żywa choinka oraz elementy towarzyszące narodzeniu Jezusa.

Pracownicy ORW