niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny

"Podziel się z innymi"

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim organizuje akcję pod hasłem: „WIELKOPOSTNY DAR SERCA” dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Lubelskie Hospicjum funkcjonuje od 1997 roku. Obejmuje bezpłatną, całodobową domową i stacjonarną opieką 51. dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami (jest w tym już dwoje dzieci z Janowa).

Chcemy obdarować chore dzieci objęte opieką hospicjum słodyczami. Gorąco prosimy Państwa o pomoc w zbiórce, mając nadzieję, że wspólnie uda nam się sprawić radość chorym dzieciom.

Zbiórka trwać będzie do 19 marca 2018r. Akcję koordynuje klasa 2 b gimnazjum

Zapraszamy  wszystkich chętnych do współpracy!

Prosimy o przynoszenie słodyczy (czekolady, wafelki, żelki, batoniki itp.) z dłuższa datą ważności.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Marzena Kaproń

Agnieszka Kicińska