środa, 23 lipiec 2014, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Komendant Powiatowy Policji

w  Janowie Lubelskim

Podziękowanie dla Policjantów z Komendy Powiatowej POLICJI w Janowie Lubelskim

Pragnę serdecznie podziękować policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim  - st. sierżantowi Andrzejowi Kuźnickiemu i st. posterunkowemu Pawłowi Tur, za sprawnie przeprowadzoną akcję ugaszenia palącego się samochodu, zdarzenie miało miejsce w dn. 29.01.2014 r. w godz. 1500 – 1600 przy ul. Wiejskiej w Janowie Lubelskim. Dzięki błyskawicznie przeprowadzonej akcji Panowie uratowali nie tylko mienie, ale również i życie, zapobiegli większej tragedii, ponieważ palące się auto posiadało instalację gazową.

Wdzięczna za efektywność, błyskawicznie przeprowadzoną akcję, poświęcony czas i szczególną życzliwość z jaką spotkałam się ze strony w/w funkcjonariuszy składam SERDECZNE podziękowania na ręce Pana Komendanta.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i życzę wytrwałości oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Marta  Startek

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (13 głosów)