sobota, 20 styczeń 2018, Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Podziękowania dla Banku PKO BP w Janowie Lubelskim

Dyrektor oraz Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim w imieniu własnym oraz obdarowanych rodzin, pragną złożyć serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz wszystkim Pracownikom PKO Banku Polskiego S.A. Oddział 1 w Janowie Lubelskim za otwarte i wrażliwe serca, które tak pięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi. Dzięki Waszej wrażliwości i zaangażowaniu mogliśmy przekazać kilku potrzebującym rodzinom z teremu naszej gminy paczki świąteczne, i po trochu choć spełnić ich marzenia. Dzięki Państwa hojności, i okazanemu sercu, nadchodzące święta będą z pewnością spokojniejsze i weselsze dla tych, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, zdrowia i wielu powodów do radości i satysfakcji w Nowym 2018 Roku!

Z wyrazami wdzięczności

Dyrektor oraz Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim.