poniedziałek, 24 wrzesień 2018, Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Obchody święta policji w janowskiej komendzie

W dzisiejszej uroczystości - Święta Policji tj. 11 lipca br., udział wzięli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, władze samorządowe, przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją, Proboszczowie Parafii, pracownicy i funkcjonariusze Policji na czele z Komendantem kom. Szymonem Mroczkiem.

Święto Policji to również czas awansów, nominacji oraz podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji, jak i tych, z którymi, na co dzień współpracują i dbają o bezpieczeństwo naszego powiatu.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór, Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim kom. Szymon Mroczek, podziękowali funkcjonariuszom, pracownikom policji za ich prace, gratulując awansowanym na wyższe stopnie służbowe.

Życzenia i gratulacje dla awansowanych funkcjonariuszy, jak również dla całego zespołu pracowników janowskiej policji w imieniu obecnych przedstawicieli samorządów Powiatu Janowskiego, jak i Starostwa Janowskiego złożył Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś.

Szczególne podziękowania od Burmistrza Janowa Lubelskiego otrzymał asp. Jarosław Startek, jak również wszyscy funkcjonariusze, którzy koordynowali i zabezpieczali trasę przejazdu imprez rowerowych, jakie odbyły się w maju br. na terenie m.in. naszej gminy. Mowa o Cisowianka Mazovia MTB Marathon i Road Tour Cisowianka.

Złożeniem wiązanek kwiatów i zapaleniem zniczy przed tablicą pamiątkową zamordowanego w Twerze komisarza Policji Państwowej Eugeniusza Krupowicza zakończyły się dzisiejsze  obchody w Janowie Lubelskim.

Szczegóły wkrótce.

Tekst i foto: Dorota Kozdra