sobota, 18 listopad 2017, Imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

Nowe atrakcje w weekend nad Zalewem Janowskim

Już w ten weekend nowości nad Zalewem Janowskim.

W sobotę, w Parku Rekreacji ZOOM NATURY, kolejny z wieczorków muzycznych – tym razem będziemy się bawić przy muzyce DJ-a. Startujemy o godz. 19.00. Zapraszamy z całymi rodzinami, ze znajomymi, na randkę lub samotnie. Każdy jest mile widziany. Czekają leżaki, podest do tańczenia, zimne napoje i „coś na ząb”. Ważne, aby zabrać dobry humor.
W niedzielne popołudnia (w godz. 15.00-20.00) przygotowaliśmy atrakcje głównie dla dzieci tych młodszych i starszych, ale nie tylko. Zapraszamy na warsztaty plecionkarskie „Wiklina papierowa” i kiermasz rękodzieła, poprowadzone przez Stowarzyszenie Kobiet Powiatu Janowskiego, gry i zabawy (kalambury, hula hop, skakanki, zabawy z piłką) organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim oraz turniej plażowy piłki siatkowej organizowany przez UKS Trójka. Strefa Kobiet zaprasza wszystkie kobietki na tatuaże z henny, malowanie buziek, masaż dłoni, makijaże, zajęcia z trenerem oraz porady dot. pięknego wyglądu. Na pewno nie będziemy się nudzić.
Korzystajmy z wakacji i możliwości wypoczynku z różnymi atrakcjami. Zapraszamy wszystkich chętnych, udział oczywiście bezpłatny.
Do zobaczenia!