piątek, 20 październik 2017, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Laureatem w tej kategorii została gmina Janów Lubelski

Gmina Janów Lubelski po raz kolejny została Laureatem Programu Promocji Gmin Business Excellence 2015. Była to X edycja Programu Promocji Firm i IV edycja Programu Promocji Gmin „Business Excellence” 2015.

Uroczysta Gala Business Excellence 2015, odbyła się 2 czerwca br. W ścisłym finale tegorocznej edycji Programu Promocji Firm znalazło się 19 przedsiębiorstw, natomiast o tytuł Laureatów Programu Promocji Gmin „Business Excellence” 2015 walczyło 16 samorządów z województwa lubelskiego.

W kategorii gmina miejsko – wiejska Laureatem Programu Promocji Gmin „Business Excellence” została Gmina Janów Lubelski.

Zaznaczmy, że Program Promocji Firm i Gmin identyfikuje i promuje najlepsze firmy i najbardziej przedsiębiorcze samorządy Województwa Lubelskiego.

Szczegóły wkrótce.

Tekst i foto: Dorota Kozdra