wtorek, 22 maj 2018, Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Pogoda w Janowie

Kiermasz Produktów Lokalnych w Momotach Dolnych

W dniu 31 maja 2015 roku przy nowo otwartym Centrum Certyfikacji Wyrobów Regionalnych odbył się kiermasz produktów lokalnych, podczas którego nie zabrakło świeżo certyfikowanych produktów lokalnych. Wszyscy obecni na tej uroczystości mieli okazję podziwiać i zachwycać się pięknie zdobionymi rękodziełami, mogli degustować pyszne potrawy, wśród których znalazły się lokalne smakołyki. 
Kiermasz zorganizowano w ramach projektu „Bogactwo czerpane z natury - wykorzystanie potencjałów lokalnych i walorów turystycznych Ziemi Janowskiej w rozwoju przedsiębiorczości” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013.
Projekt „Bogactwo czerpane z natury – wykorzystanie potencjałów lokalnych i walorów turystycznych Ziemi Janowskiej w rozwój przedsiębiorczości” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www