poniedziałek, 23 październik 2017, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Janowski Kongres Przedsiębiorczości i VII Targi Pracy i Edukacji

Dnia 6 kwietnia br., po raz pierwszy w Janowie Lubelskim został zorganizowany Kongres Przedsiębiorczości, który w tym roku postanowiono połączyć z VII Targami Pracy i Edukacji. Podczas Kongresu poruszone były takie tematy jak: założenia Konstytucji Biznesu, firma bez ZUS, start-upy i inkubatory przedsiębiorczości, korzyści zrzeszania się przedsiębiorców w stowarzyszeniach, klastrach. Ponadto prelegenci podjeli w swych wystąpieniach tematy związane z perspektywami rozwoju przedsiębiorczości, mówiono o możliwościach wsparcia finansowanego z unijnych funduszy, PUP, LGD.

Kongresowi towarzyszyły VII Targi Pracy i Edukacji, podczas których swoją ofertę przedstawiło około 60 wystawców (szkoły ponadgimnazjalne, szkoły wyższe, przedsiębiorcy, zakłady pracy).

Głównymi organizatorami Kongresu Przedsiębiorczości był Urząd Miejski w Janowie Lubelskim, Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim, Ochotnicze Hufce Pracy.

Szczegóły wkrótce.

Galeria. Cz.I