poniedziałek, 20 listopad 2017, Imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

„Janowianka” nie zwalnia tempa

W sobotę o godzinie 1100 podopieczni D. Brytana rozgrywali mecz ligowy w Lublinie z drużyną „Sygnału”. W 10 minucie spotkania gospodarze mogli objąć prowadzenie, jednak doskonałą interwencją popisał się K. Wąsik. W miarę upływu gry, inicjatywę przejęli goście. W 22 minucie po rajdzie S. Brytana, Ł. Piecyk z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania. Po upływie trzech minut było już 2 -0. Bramkę, uderzeniem głową zdobył M. Szczecki. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W 53 minucie R. Widz bezpośrednio z rzutu rożnego podwyższył na 3-0. Ten sam zawodnik w sytuacji „sam na sam” nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. W 80 minucie spotkania goście musieli grać w dziesiątkę. Czerwoną kartkę za zagranie piłki poza polem karnym ujrzał K. Wąsik. Z uwagi na to, że limit zmian biało-niebiescy wykorzystali, do bramki stanął J. Wojtan i już minutę później popisał się wspaniałą interwencją. W 84 minucie gospodarze uzyskali bramkę honorową po strzale głową Sałegi.

Sygnał Lublin - Janowianka Janów Lubelski 1:4 (0:2)

Bramki: Sałęga (84) - Piecyk (22), Szczecki (25), Widz (53, 70).

Sygnał: Gieroba - Paszczuk, Augustyniak, Sztejno, Sałęga, Bielecki, Jabłoński, Olesh, Nakonieczny, Mordziński, Karaś.

Janowianka: Wąsik - B. Wojtan, T. Sadowski (75 Drewniak), S. Brytan (60 J. Wojtan), Gąbka, Szczecki (70 Daczka), W. Bodziuch, Widz (78 Lepiejza), Piecyk (65 Sobótka), Kulpa, P. Sadowski.

Żółte kartki: Karaś, Paszczuk, Jabłoński, Nakonieczny - Widz, S. Brytan. Czerwona kartka: Wąsik (80 min za zagranie piłki ręką poza polem karnym). Sędziował: Polaczek. Widzów: 150.