niedziela, 19 luty 2017, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacja dla mieszkańców Gminy Janów Lubelski – instalacje kolektorów słonecznych, instalacje pieców CO na biomasę i instalacje fotowoltaiczne

W związku z przyznaniem dofinansowania Gminie Janów Lubelski na realizację projektów „ECO – Energetyczny Janów Lubelski – etap II” i „ECO – Energetyczny Janów Lubelski – etap III” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 -2020, działanie 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, którzy podpisali umowę na montaż instalacji solarnej lub instalacji pieca CO na biomasę o dokonywanie wpłat od 09.01.2017 r. w wysokości zgodnej z zawartą umową tylko na rachunek bankowy:

Bank Spółdzielczy w Janowie Lubelskim

25 9410 0000 2001 1019 9010 0001

W tytule wpłaty należy wpisać:

1)   Nazwisko i imię, adres – za solary

2)   Nazwisko i imię, adres – za piec CO

3)   Nazwisko i imię, adres – za solary i piec CO (przy instalacjach wspólnych)

Uwaga !!!

Data wpłaty decydowała będzie o kolejności montażu instalacji.

W przypadku instalacji wspólnych, montaż instalacji solarnej będzie wykonany po montażu instalacji pieca c.o.

Uprzejmie prosimy mieszkańców Gminy, którzy podpisywali umowy na montaż instalacji fotowoltaicznych o niedokonywanie wpłat.

Aktualnie należy dokonywać wpłat jedynie na montaż instalacji solarnych i kotłów CO.