niedziela, 24 czerwiec 2018, Imieniny: Jana, Danuty, Janiny

II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły LO

Po raz III w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu janowskiego.

Dnia 1 marca 2018 roku gościliśmy uczniów gimnazjów z Kocudzy, Błażka, Janowa Lubelskiego. Celem rozgrywek była popularyzacja piłki siatkowej, integracja uczniów szkół gimnazjalnych oraz rozwijanie współpracy między szkołami. Po zaciętej walce w grupie dziewcząt zwyciężyła drużyna Publicznego Gimnazjum w Kocudzy, na II miejscu uplasowała się drużyna Gimnazjum z Janowa Lubelskiego. W kategorii chłopców I miejsce zajęli gimnazjaliści z Janowa Lubelskiego, II z Błażka. Drużyny dziewcząt rozegrały towarzyskie spotkania z uczennicami naszej szkoły. Zawody odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadami fair play. Wręczenia dyplomów i pucharów dokonała Pani Dyrektor Szkoły Wiesława Dyjach. Dziękujemy wszystkim drużynom oraz ich opiekunom za udział w zawodach. Zapraszamy ponownie za rok. Gratulujemy zwycięzcom.

Nauczyciele wychowania fizycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza