niedziela, 27 maj 2018, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

II BAL CHARYTATYWNY PUBLICZNEGO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 3 W JANOWIE LUBELSKIM

„Dla ludzi naprawdę wielkich

Nie ma większej radości od tej,

Gdy drugim mogą sprawić radość”

Dnia 27 stycznia 2018 r. w Restauracji MYŚLIWSKA w Janowie Lubelskim odbył się już II Bal Charytatywny na rzecz dzieci z naszego przedszkola, w którym wzięli udział Rodzice, ich znajomi i przyjaciele oraz pracownicy przedszkola.

Organizatorami balu była Rada Rodziców: Justyna Kuśmierczyk, Katarzyna-Kiszka Łacko, Katarzyna Kamińska-Kiszka, Katarzyna Mazur,  Michał Szczytyński.

Do organizacji tego przedsięwzięcia włączyła się cała społeczność przedszkolna: personel przedszkola oraz rodzice.

Bal prowadzili Pani Halina Drelich – Dyrektor przedszkola oraz Pan Michał Szczytyński – Przewodniczący Rady Rodziców.

Na balu odbyła się licytacja różnych przedmiotów, bonów-niespodzianek, Voucherów, obrazów, przyniesionych przez rodziców o raz rękodzieł wykonanych przez Panie z przedszkola a nawet i Wielkiego Misia, podarowanego  przez Przewodniczącą Rady Miejskiej, Panią Ewę Janus.  Licytacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Wśród uczestników balu odbyło się też losowanie o 3 nagrody za udział w zabawie -  I nagroda to tort urodzinowy, II i III nagroda to stroje karnawałowe dla dzieci oraz nagrody niespodzianki. Dzięki zaangażowaniu pracowników przedszkola, rodziców oraz dzięki darczyńcom, łącznie z licytacją po odliczeniu kosztów balu zebrano kwotę 4190 zł.

Za uzyskane środki Rada Rodziców zakupi na przedszkole tablicę interaktywną, która z pewnością uatrakcyjni zajęcia dydaktyczne z dziećmi a w szczególności zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia rewalidacyjne.

Bal był nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do integracji całego środowiska lokalnego. Szampańska impreza trwała do samego rana, wszyscy bawili się doskonale. Uczestnicy i organizatorzy zabawy zgodnie stwierdzili, że bal należy powtórzyć za rok i już chcieli zapisywać się na następny rok..

Dyrektor przedszkola Halina Drelich, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Przedszkolaki serdecznie dziękują wszystkim osobom, które zaszczyciły bal swoją obecnością.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją dobrocią serca i bezinteresownością wsparli szczytny cel imprezy w szczególności: Restauracji Myśliwska – Zofii i Stanisławowi Mazurom za organizację balu, za podarowanie na aukcję: Misia-giganta: Przewodniczącej Rady Miejskiej, za podarowanie obrazów i rękodzieł: Pani Beacie Bizior, Ewie Łacko, Annie Kaproń, Barbarze Babicz, za różne przedmioty i niespodzianki na aukcję: Państwu: Szczytyńskim,  Zychom, Krzysztoniom, Piechom,  Plewom, za ufundowanie bonów - Salonom kosmetycznym i fryzjerskim: Strefa Kobiet, LOKA, JUSTYNA, za ufundowanie Voucherów na lot paralotnią i usługę ozonowania mieszkania: Krzysztofowi Franc Prezesowi Kraśnickiej Spółdzielni, Nadleśnictwu Janów Lubelski za albumy i bajki, oraz Firmom:,  TRANSPORTEX- Barbara i Krzysztof Biernat, „ŁUKASZ”- Magdalenie i Piotrowi Łukaszom, Auto-Tech – warsztat samochodowy w Łążku, Wal Dom – DOLAT oraz Trans-Pal MRÓWKA Janów Lubelski.

Pragniemy szczególnie podziękować Paniom nauczycielkom oraz Paniom z obsługi za wielkie zaangażowanie w organizacji balu, za przepyszne ciasto. Dziękujemy również Radzie Rodziców: Justynie Kuśmierczyk, Katarzynie Kiszka-Łacko, Katarzynie Kamińskiej –Kiszka, Katarzynie Mazur oraz Michałowi Szczytyńskiemu za organizację balu.

Tekst: Halina Drelich, foto: Andrzej Drelich