środa, 22 listopad 2017, Imieniny: Cecylii, Marka, Maura

Dzień dziecka z wędką

Koło PZW nr 6 w Janowie Lubelskim, którego prezesem jest Krzysztof Antoniak z okazji Dnia Dziecka zorganizowało zawody wędkarskie. Nad zalewem janowskim 3 czerwca 2012 roku bladym świtem do zawodów przystąpiło ponad osiemdziesięciu zawodników.

Zawody odbyły się dzięki ogromowi pracy, jaką włożyli członkowie Koła w ich przygotowanie oraz dzięki hojności licznych sponsorów.

Urząd Miejski przekazał na organizację zawodów 600 zł., które organizatorzy w pięknym geście przeznaczyli na zakup sześciu zestawów do wędkowania dla dzieci i młodzieży z Wielofunkcyjnej Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną „PROMYK” w Janowie Lubelskim.

Wszyscy biorący udział w zawodach otrzymali nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

Była to jedna z wielu imprez, które odbywały się tego dnia w Janowie Lubelskim.

Tekst: Red.