niedziela, 23 wrzesień 2018, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Cykl bezpłatnych spotkań Biznes Lubelskie

Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania się i dyskusji, a także przedstawienie dobrych praktyk sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Inicjatywa przyczyni się do znalezienia rozwiązań w aspekcie rozwoju społeczno – gospodarczego regionu i wyzwań dla władz lokalnych w zakresie wsparcia przedsiębiorczości, eksportu, nowych inwestycji oraz tworzenia większej liczby miejsc pracy.

Samorząd Województwa Lubelskiego, jako podmiot, który koordynuje politykę rozwoju regionu, wspiera eksporterów oraz dynamizuje działania wspierające ww. podmioty w celu podnoszenia gospodarczej konkurencyjności regionu. Istotnym czynnikiem powodzenia tych działań jest prowadzenie dialogu społecznego w celu identyfikacji oczekiwań i potrzeb przedsiębiorców oraz wdrożenia najbardziej efektywnych instrumentów wsparcia.

Spotkania będą skierowane do obecnych i przyszłych eksporterów z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego, szczególnie reprezentujących branże m.in. rolno-spożywczą, maszynową, drzewno-meblarską, medyczną, a także branże wskazane w Regionalnej Strategii Innowacji jako kluczowe z punktu widzenia dynamizacji procesów innowacyjnych w regionie, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Chcę wziąć udział!

Sprawdź programy najbliższych spotkań