piątek, 22 czerwiec 2018, Imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora

Atrakcyjne nagrody czekają „Z paszportem Turystycznym po Ziemi Janowskiej”

Konkurs to motywacja do bliższego poznania uroków, ciekawostek i atrakcji Ziemi Janowskiej. Można przyjemnie i pożytecznie spędzić czas, a w dodatku mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Nagrody będą losowane dwukrotnie:  24 czerwca, w czasie trwania imprezy promocyjnej DNI JANOWA oraz 11 sierpnia 2018 roku, w pierwszym dniu Festiwalu Kaszy GRYCZAKI.

Za każdym razem do wygrania: 3 atrakcyjne nagrody główne oraz 10 nagród pocieszenia.

Wystarczy tylko pobrać Paszport Turystyczny, zdobyć 8 pieczątek i wypełnić kupon.

Szczegóły w regulaminie konkursu oraz na plakatach.

Życzymy miłej zabawy i dużo szczęścia w losowaniu!

WAŻNE :  nie ma możliwości uzyskania pieczątki w Paszporcie Turystycznym w miejscu  „Szklarnia – Ostoja Konika Biłgorajskiego”.  Pieczątkę zdobyć można  tylko w siedzibie Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie, w godzinach od 7.30 do 15.30.

Informujemy również, że nawet bez pieczątki w tym miejscu uczestnicy konkursu będą mogli wypełnić kupon konkursowy i wziąć udział w losowaniu.

Park Krajobrazowy Lasy Janowskie

ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza  35